Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości. Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie dzięki czemu działamy skutecznie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i każdej oferty. Stosujemy szeroki wachlarz działań marketingowych – przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży i wynajmu, zapewniamy profesjonalną sesję zdjęciową, skuteczną kampanię oferty w internecie oraz fachową prezentację nieruchomości potencjalnym klientom. Ponadto oszczędzamy Twój czas załatwiając niezbędne formalności i gwarantujemy bezpieczeństwo, wspierając proces negocjacji i finalizacji transakcji.

Magdalena Stefani

Związana z rynkiem nieruchomości od 2007 roku. Od 3 lat posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach branżowych.

Osiągając najlepsze wyniki w sprzedaży w jednym z warszawskich biur nieruchomości nabyła dużą wiedzę, którą obecnie wykorzystuje w prowadzeniu własnej firmy. Rzeczowa, spokojna i skupiona, potrafi wsłuchać się w potrzeby klientów. Lubi swoją pracę i wysiłek, której wymaga. Zajmuje się również home stagingiem i pomaga klientom przygotować ich nieruchomości do sprzedaży.


Piotr Górnikowski

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami od 2006 roku. Zdobył bogate doświadczenie pracując w dużym, amerykańskim biurze. Bardzo dobrze zna realia branży, oczekiwania i problemy klientów. Obdarzony zdolnościami przywódczymi, jest doskonałym negocjatorem. Ceniony za wiedzę merytoryczną i skuteczność, czego dowodem jest grono zadowolonych klientów stale polecających jego usługi.